У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, про що повідомляє моніторинговий Telegram-канал Кримський вітер. Жителі декількох міст почали скаржитися на перебої з електропостачанням після цих подій. Перші повідомлення про вибухи надходили ввечері з різних районів півострова, зокрема з Армянська та інших міст. Свідки також спостерігали гучні звуки та роботу засобів протиповітряної оборони в Феодосії, Севастополі та інших населених пунктах. Пізніше у соцмережах з’явилася інформація про відключення електроенергії у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Також було зазначено, що під час попередньої атаки 21 червня Таврійська теплоелектростанція зазнала пошкоджень. Офіційної інформації від окупаційної влади Криму щодо цих подій поки немає.