Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США

Іран, Катар і Пакистан заявили про успішний перший раунд переговорів зі США у Швейцарії. Сторони обговорили підготовку до укладання остаточної угоди, зокрема, розмовляли про заморожені активи Ірану та санкції на продаж іранської нафти. Було досягнуто значного прогресу, і підписана спільна заява про створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом переговорів. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня у Швейцарії, а також заплановано створення групи з усунення конфліктів у Лівані. Проте після погроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть ускладнитися.

Більше від автора

Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN

Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]