Сьогодні зранку в семи областях України сталося відключення електропостачання через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Ситуація найскладніша у Донецькій та Херсонській областях, де було пошкоджено обладнання. Також через обстріли знеструмлені деякі райони Сумщини, Харківщини, Миколаївщини, Чернігівщини та Запоріжжя. У зв’язку з цим енергетики закликають громадян обмежити споживання електроенергії в пікові години та використовувати кондиціонери у період з 10:00 до 16:00, коли працюють сонячні електростанції найефективніше. Загалом споживання електроенергії зросло на 2,2% через підвищення температури повітря, яке призвело до активного використання кондиціонерів.