СЗЧшник готував теракт у центрі Києва

У центрі Києва виявили плани резонансного теракту, який готували два агенти ФСБ. Служба безпеки України повідомила, що ці агенти були завербовані російськими спецслужбами. Вони планували підірвати генераторну установку біля адміністративної будівлі, а потім втекти до Росії. Правоохоронці виявили їхні плани завчасно, затримали їх у поїзді, де вилучили докази їхньої діяльності. Також стало відомо, що агенти виконували інші завдання від російських спецслужб, такі як розміщення зброї в лісосмузі та передача інформації про військові об’єкти. Зловмисникам пред’явили звинувачення за терористичні дії та можливу державну зраду, за які їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Більше від автора

Англія дочекалася повернення одного з лідерів перед важливим матчем

Терор з повітря: наслідки обстрілів та захист Херсона | Олександр Толоконніков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]