Міністерство закордонних справ України повідомило про нічну атаку Росії на судна у Чорному морі, одне з яких належить Туреччині. Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що це сталося після візиту турецької делегації до Росії. Українські ВМС врятували екіпаж судна, але один член загинув. Ще два судна під прапорами Палау та Белізу також були атаковані, але їхні екіпажі залишилися цілими. Міністр закликав міжнародну спільноту реагувати на цю атаку та вимагати відповідальності від Росії за порушення міжнародного права та свободу судноплавства. Важливо відзначити, що перед атакою міністр закордонних справ Туреччини зустрічався з Володимиром Путіним у Москві.