Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Він зазначив, що кожне його рішення було спрямоване на благо країни, але тепер вирішив піти з посади лідера Лейбористської партії. Стармер уже звернувся до партійних органів з проханням затвердити графік виборів нового лідера. Він залишиться на посаді прем’єр-міністра до кінця виборчого процесу. Останнім часом він втратив підтримку у власній партії, що стало причиною його відставки.