Міноборони: Закриваємо пляжний сезон у Криму

Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об’єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook.

Як йдеться в повідомленні МО, лише за останні дні Сили оборони вразили на півострові нафтобазу, газові компресорні станції, комплекси ППО “Панцир” і С-400, радіолокаційні станції “Небо-У” і “Каста”.

У своєму зверненні відомство також натякнуло на те, що на півострові цього літа очікується “несприятливий” курортний сезон, оскільки його “закривають” влучні дії Сил оборони України.

Нагадаємо, міністр оборони Михайло Федоров днями сказав, що в найближчий час тимчасово окупований український півострів Крим стане ізольованим через удари безпілотників.

Росіяни масово покидають Крим – соцмережі

Більше від автора

Відставка Стармера: які наслідки для України

На Житомирщині російські дрони спричинили п’ять лісових пожеж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]