У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка принесла збитки у розмірі щонайменше 87,5 млн грн. Зловмисники проклали незаконний газопровід до будинку, підключилися до газорозподільної системи і крали газ для роботи котельні. Матеріали передано до правоохоронних органів для притягнення до відповідальності. Нафтогаз вимагатиме компенсації та обіцяє оприлюднити імена організаторів схеми. Глава Нафтогазу зауважив, що крадіжки газу від побутових споживачів призводять до великих збитків, особливо в умовах потреби у додаткових обсягах імпортного газу під час російських атак на газові об’єкти.