В Україні зафіксували нові знеструмлення

У середу рано вранці в п’яти регіонах України сталося відключення електроенергії через атаки з боку Росії на об’єкти електромережі та погіршення погодних умов. Зазначено, що через атаки об’єктів енергетики у Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях виникли проблеми з електропостачанням. Також через негоду були знеструмлені деякі населені пункти на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади вже відновлюють пошкоджені лінії електропередачі. Зазначено, що споживання електроенергії знизилось на 4,2% через безхмарну погоду, що дозволило побутовим сонячним електростанціям працювати ефективніше. Енергетики рекомендують громадянам використовувати потужні електроприлади у період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій та обмежити їх вечорами.

Більше від автора

Засідання Комітету з питань інтеграції України до ЄС 23.06.2026

Козловського висміяли після відпочинку в Карпатах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]