Генерал Олександр Сирський відвідав район бойових дій на Олександрівському напрямку та провів нараду з командувачем Десантно-штурмових військ генерал-майором Олегом Апостолом. Вони обговорили ситуацію на передовій, результати роботи та внесли корективи до планів дій. Генерал висловив подяку військовослужбовцям за стійкість та мужність у веденні оборонних дій та підкреслив, що головним пріоритетом залишається звільнення української території від окупантів і збереження життя воїнів.