Сьогодні війська Російської Федерації атакували автозаправну станцію на околиці міста Суми. У результаті цієї атаки постраждали троє мирних жителів. Глава обласної військової адміністрації Олег Григоров заявив, що російський безпілотник системно обстрілює автозаправні станції у регіоні. Також зазначено, що під час атаки були пошкоджені автомобілі. Наразі вивчаються наслідки цієї атаки.