Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Сьогодні війська Російської Федерації атакували автозаправну станцію на околиці міста Суми. У результаті цієї атаки постраждали троє мирних жителів. Глава обласної військової адміністрації Олег Григоров заявив, що російський безпілотник системно обстрілює автозаправні станції у регіоні. Також зазначено, що під час атаки були пошкоджені автомобілі. Наразі вивчаються наслідки цієї атаки.

Більше від автора

Маск втратив статус трильйонера

ЗСУ уразили унікальний завод в Росії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]