У Івано-Франківській області була розкрита корупційна схема, пов’язана з фіктивним працевлаштуванням в санаторії. За даними слідства, в результаті цієї схеми державі завдано збитків понад 15,3 мільйона гривень. Організаторами її були працівники закладу, які офіційно працевлаштовували 37 осіб, які насправді не працювали. Гроші виплачувалися “мертвим душам”, а потім розподілялися серед учасників схеми. П’ять осіб, включаючи заступницю директорки, керівницю санаторію та інших причетних, були оголошені підозрюваними. Суд встановив заставу на суму від 998 тисяч до 1,6 мільйона гривень. Проводиться досудове розслідування під контролем прокуратури.