Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

У Івано-Франківській області була розкрита корупційна схема, пов’язана з фіктивним працевлаштуванням в санаторії. За даними слідства, в результаті цієї схеми державі завдано збитків понад 15,3 мільйона гривень. Організаторами її були працівники закладу, які офіційно працевлаштовували 37 осіб, які насправді не працювали. Гроші виплачувалися “мертвим душам”, а потім розподілялися серед учасників схеми. П’ять осіб, включаючи заступницю директорки, керівницю санаторію та інших причетних, були оголошені підозрюваними. Суд встановив заставу на суму від 998 тисяч до 1,6 мільйона гривень. Проводиться досудове розслідування під контролем прокуратури.

Більше від автора

У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті

Залізниця Німеччини повністю припинила роботу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]