Німецька залізнична компанія Deutsche Bahn призупинила рух усіх поїздів по всій країні через збій у цифровій залізничній радіомережі. Технічні спеціалісти працюють над усуненням проблеми, але пасажирам рекомендується шукати альтернативний транспорт через очікувані значні затримки та скасування рейсів. Deutsche Bahn вибачилася перед пасажирами та обіцяє компенсувати їм витрати на таксі, готель та, можливо, запропонує заміну транспорту. Глобальна система мобільного зв’язку для залізниць (GSM-R), яка стала причиною збою, використовується для зв’язку машиністів поїздів та центрів управління рухом.