У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Ебола у лікаря, який повернувся з гуманітарної місії в ДР Конго. Цю інформацію оприлюднило Міністерство охорони здоров’я Франції. Лікар перебуває в ізоляції, а контакти з ним відстежуються. Вказано, що ризик для населення Європи загалом є низьким.