На українсько-румунському кордоні відкрили новий маршрут для туристичних автобусів через пункт пропуску “Дяківці-Раковець”. Це рішення було ухвалено для полегшення проїзду автобусів будь-яких розмірів до 1 вересня. Туристи повинні зареєструватися в системі “Є-черга” та прибути в пункт пропуску у вказаний час. Домовленості про це було досягнуто з румунською стороною з метою покращення організації руху на кордоні. Також варто відзначити, що проїзд через цей пункт пропуску дозволений тільки на виїзд з України до кінця літа. Раніше, через ремонт мосту Тиси, рух через пункт пропуску “Солотвино-Сігету-Мармацієй” був обмежений. Також у прикордонних пунктах пропуску на кордоні з Польщею встановлено мобільні скануючі системи з штучним інтелектом для аналізу зображень в тестовому режимі.