У середу, 24 червня, пресслужба Kyiv City Express оголосила про те, що Київська електричка знову курсуватиме по повному залізничному кільцю. Ремонт майже два місяці тривав, але тепер він завершений. Відновлення руху по повному кільцю навколо столиці заплановане на 28 червня. Міст між станціями Почайна та Райдужний відновлений і відкритий для руху за звичним графіком. Також були проведені роботи з оновлення несучих конструкцій мосту, додано нові елементи колій та антикорозійний захист, що підвищить безпеку руху поїздів та продовжить термін служби мосту.