Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що ретранслятори, які раніше використовувались для коригування російських ударів по українських містах на території Білорусі, більше не працюють з 22 червня. Зеленський вказав, що ці ретранслятори припинили свою роботу, але точно не відомо, чи їх демонтовано. Раніше він вимагав від президента Білорусі Олександра Лукашенка демонтувати це обладнання протягом тижня. Зазначено, що ці ретранслятори допомагали проводити удари по українських областях, таких як Житомирська, Рівненська і Волинська.

Більше від автора

Парламентський день 24.06.2026

Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]