Сьогодні вранці війська Російської Федерації атакували лікарню у Херсоні з безпілотника. П’ятеро співробітників медичного закладу постраждали від удару, отримавши мінно-вибухові травми. Також до лікарні була доставлена жінка, яка попередньо постраждала через атаку російського “шахеда” у місті. Її стан оцінюється як середнього ступеня тяжкості.