Офіс генпрокурора повідомив про виявлення схеми незаконного користування надрами на базі комунального підприємства на Дніпропетровщині. За даними слідства, протягом 2019-2025 років підприємство здійснювало централізоване водопостачання 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без відповідних дозволів. Підприємство отримувало оплату за послуги, але не сплачувало обов’язкові платежі за користування надрами та водними ресурсами до бюджету. Внаслідок цього було незаконно видобуто понад 400 тис. куб. м підземних вод, що завдало збитків державі на суму понад 85 млн грн. Директору підприємства повідомлено про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.