Служба безпеки, національна поліція та прокуратура виявили ще чотирьох людей, які співпрацювали з ФСБ Росії, виконуючи підпали у Кіровоградській та Одеській областях. Виявлено, що ці люди були завербовані російською спецслужбою через Telegram-канали, де їм обіцяли легкі гроші. Вони погодилися підпалювати автомобілі Збройних Сил за допомогою легкозаймистих речовин. У Кіровоградській області вони підпалили два пікапи ЗСУ, які проходили технічне обслуговування після виконання завдань на фронті. В Одеській області також затримали одного зловмисника, який самостійно залишив військову частину і почав виконувати замовлені підпали. Він навіть намагався підпалити службовий автобус українських військових, фіксуючи це на відео для Росії. Всім затриманим повідомили про підозру, їм загрожує до 10 років ув’язнення.