Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Служба безпеки, національна поліція та прокуратура виявили ще чотирьох людей, які співпрацювали з ФСБ Росії, виконуючи підпали у Кіровоградській та Одеській областях. Виявлено, що ці люди були завербовані російською спецслужбою через Telegram-канали, де їм обіцяли легкі гроші. Вони погодилися підпалювати автомобілі Збройних Сил за допомогою легкозаймистих речовин. У Кіровоградській області вони підпалили два пікапи ЗСУ, які проходили технічне обслуговування після виконання завдань на фронті. В Одеській області також затримали одного зловмисника, який самостійно залишив військову частину і почав виконувати замовлені підпали. Він навіть намагався підпалити службовий автобус українських військових, фіксуючи це на відео для Росії. Всім затриманим повідомили про підозру, їм загрожує до 10 років ув’язнення.

Більше від автора

Франція затримала черговий танкер “тіньового флоту” Росії

ЗСУ звільнили вдвічі більше, ніж окупувала РФ – МО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]