Удар РФ по Києву: горять склади, є потерпілі

Росіяни ввечері 25 червня атакували Київ балістикою. В місті виникли пожежі, постраждали люди. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко в Telegram.
Сьогодні о 21:00 у Києві оголосили повітряну тривогу. Причиною сигналу стала загроза балістики, після чого фіксувалися пуски ракет на столицю.
Через кілька хвилин у місті було чути вибухи. Місцева влада інформувала про роботу ППО.
Згодом Кличко написав, що у Дарницькому районі загорілося складське приміщення.
В ДСНС цю інформацію підтвердили на своєму Telegram-каналі.
“У Дарницькому районі, внаслідок ворожого удару, сталось загоряння складських будівель. Триває ліквідація пожежі. За іншою адресою уламки ракети впали на відкриту територію. Без наслідків”, – ідеться у повідомленні.
Кличко поінформував, що нині в столиці двоє потерпілих; медики надали їм допомогу на місці.

Більше від автора

Криза відносин з Польщею: Свириденко провела зустріч з Туском

URC-2026. Юлія Свириденко провела перемовини з Дональдом Туском

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]