У Москві жаліються на атаку дронів

У ніч на 26 червня Москва знову зазнала атаки невідомих дронів. Безпілотники збивали як в області, так і над столицею РФ. Про це повідомив мер Москви Сергій Собянін у Telegram.
Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді він прозвітував, що ППО нібито збили 10 дронів, які летіли на місто.
Після цього Собянін продовжував писати посади, де вказував про ліквідацію безпілотників. Причому деякі пости були без уточнення, що дрони “летіли на Москву”. Це своє чергу означає, що безпілотники збивали вже над столицею РФ.
Станом на 03:39 виходячи зі слова Собяніна, російська ППО збила нібито вже 30 безпілотних літальних апаратів. Чи є якісь наслідки, поки що невідомо.

Більше від автора

Іран атакував судно в Ормузькій протоці – ЗМІ

РФ атакувала інфраструктуру Одещини: є потерпілі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]