Оман повідомив європейських чиновників про те, що вони не планують повертатися до умов, які були до початку війни в Ормузькій протоці. Вони висловили можливість введення плати за послуги, такі як ліквідація забруднень у протоці або навігаційна допомога. Оман розглядає різні системи зборів, які використовуються на інших морських маршрутах, але ще не вирішив, чи будуть ці збори обов’язковими. Європа, США та інші країни стурбовані можливим введенням плати за прохід через Ормузьку протоку спільно з Іраном. Президент Франції зустрінеться з лідером Оману для обговорення питань безпеки морських маршрутів та вільного проходу через Ормузьку протоку.