США атакували іранські військові цілі

У п’ятницю, 26 червня, Центральне командування США (CENTCOM) повідомило про удари, які були завдані іранським військовим об’єктам у відповідь на напад на комерційне судно, яке проходило Ормузькою протокою. Зазначено, що під удар потрапили місця зберігання ракет та безпілотників, а також радіолокаційні об’єкти на березі. CENTCOM заявив, що дії іранських сил були необґрунтованою агресією, яка порушила режим припинення вогню та загрожує свободі судноплавства у міжнародному торговому коридорі. Збройні сили США продовжують координацію безпечного проходу для комерційних суден і вказали, що будуть пильними, щоб забезпечити виконання угоди.

Більше від автора

Президент WBC подумав, що замість Усика від титулів відмовився ШІ

Бунт чи блеф? Погрози військового заколота в РФ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]