Сьогодні повернулися на рідну землю семеро українських громадян, яких утримували у неволі в Росії. Цю добру новину оголосив Дмитро Лубінець, уповноважений Верховної Ради з прав людини, у своєму Facebook. Йдеться про громадян віком від 35 до 66 років, яких незаконно затримали росіяни у 2022 році під час окупації деяких областей України. Дякуючи гуманітарній роботі Лубінця з російським уповноваженим з прав людини Яною Лантратовою, ці люди нарешті звільнилися. Варто зазначити, що одного з громадян викрали лише тому, що його сини служать у ЗСУ, а іншого – по дорозі на роботу у день російського вторгнення. Омбудсмен також розповів про добровольця, який приєднався до бригади Ангели Тайри в Маріуполі, і якого вдалося звільнити разом із іншими українцями.