У Вінниці відбувся перший випуск ліцеїстів МВС ім. захисника Маріуполя–Героя України Н. Гринцевича

Урочисті заходи з нагоди завершення навчання відбулися 27 червня. Розділити цей важливий день із випускниками прибули заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий, Голова Національної поліції України Іван Вигівський, керівництво Вінницької обласної військової адміністрації, ліцею, а також рідні та близькі юнаків і дівчат.

Більше від автора

🔴LIVE | КРОСОВИЙ БІАТЛОН | 7-9 КЛАСИ | КИЇВ | ЕТАП 5 | ШКІЛЬНІ ЛІГИ | СЕЗОН 2025/2026

СБУ показала ексклюзивне відео обміну полоненими 27 червня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]