Сьогодні вночі окупанти з Росії випустили кілька балістичних ракет у бік Києва, що призвело до принаймні семи вибухів. Інформацію про це поширив начальник Київської МВА Тимур Ткаченко. Наразі відомо, що в Дарницькому районі міста внаслідок атаки виникли пожежі за кількома адресами. Одна людина зазнала поранень. Ткаченко зазначив, що одна з пожеж спалахнула поруч із житловим будинком, інша – на СТО. Також вогонь охопив нежитлову будівлю.