Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні

Іран відповів на удари США по своїх об’єктах у Кувейті та Бахрейні, використавши безпілотники і ракети. Цю інформацію поширив американський телеканал CNN, який посилається на заяви КВІР та іранський державний телеканал Press TV. За даними КВІР, американські удари порушили режим припинення вогню і загрожують зупинити дипломатичний процес. Іранці стверджують, що їх удари були спрямовані проти ключових об’єктів військової інфраструктури США, таких як авіабаза “Алі Аль-Салем” у Кувейті та штаб П’ятого флоту США в Бахрейні. Іран обіцяє віддати “нищівну відповідь” на атаки американських військ. Американські військові, у свою чергу, заявили про нові удари по Ірану після нападу на танкер в Ормузькій протоці. У попередні дні вони також повідомляли про удари по Ірану, спрямовані на сховища ракет і безпілотників та радіолокаційні станції після нападу на торгове судно в Ормузькій протоці.

Більше від автора

На Кубані в РФ після атаки дронів палає НПЗ

Трамп назвав “найсерйознішу загрозу” для США

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]