Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

Іран, Катар і Пакистан оголосили про прогрес після перших переговорів зі США у Швейцарії. Згідно з повідомленням телеканалу CNN, представники країн обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи питання заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Речник МЗС Ірану підкреслив, що досягнуто значний прогрес і домовлено про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару та Пакистану також підтвердили позитивну атмосферу переговорів та досягнутий прогрес. Сторони уклали угоду щодо створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом, а також “дорожню карту” для досягнення остаточної угоди протягом 60 днів. Технічні переговори продовжуються, включаючи участь Лівану та посередників з Катару та Пакистану. Попри це, погрози з боку президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою можуть ускладнити подальші переговори з Іраном.

Більше від автора

В Москві заявили про масовану атаку дронів

Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]