У Києві вранці 22 квітня стали перебої з електропостачанням у деяких районах міста. Спершу світло зникло на лівому березі, зокрема у Дніпровському районі, а потім і в Дарницькому. Пізніше проблеми поширилися й на правий берег, де виникли перебої у Голосіївському районі. Також через відсутність електропостачання тимчасово зупинено рух фунікулера. Цю інформацію поширюють місцеві пабліки.