Кілька районів Києва залишилися без світла

У Києві вранці 22 квітня стали перебої з електропостачанням у деяких районах міста. Спершу світло зникло на лівому березі, зокрема у Дніпровському районі, а потім і в Дарницькому. Пізніше проблеми поширилися й на правий берег, де виникли перебої у Голосіївському районі. Також через відсутність електропостачання тимчасово зупинено рух фунікулера. Цю інформацію поширюють місцеві пабліки.

Більше від автора

Бій Ф’юрі – Джошуа: організатор прокоментував спекуляції навколо арени

Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]