Сьогодні стало відомо про смерть народного депутата України Олександра Рябеки, який був обраний у V та VI скликаннях. Він був науковцем, правозахисником і брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Олександр Рябека очолював підкомітет з антикорупційної політики та прав громадян у Комітеті з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією. Його смерть викликала сум у Верховній Раді України.