Суди вирішили два кримінальні провадження щодо смертельних ДТП. У першому випадку правоохоронець збив на пішохідному переході дівчину, яка пізніше померла у лікарні. Йому призначили 5 років ув’язнення та відшкодування моральної шкоди. У другому випадку військовослужбовець, перевищивши швидкість, збив жінку на дорозі, яка також загинула. Йому дали 4 роки ув’язнення та заборонили керувати автомобілем. Також триває розслідування іншого ДТП, де правоохоронець виїхав на зустрічну смугу та спричинив тяжкі тілесні ушкодження пасажиру.