Конституційний суд Чехії зобов’язав уряд пустити президента на саміт НАТО

Конституційний суд Чехії вирішив, що уряд повинен дозволити президентові узяти участь у липневому саміті НАТО в Анкарі, задовольнивши позов президента. Суд визначив, що участь президента у таких подіях є важливою практикою, яка має бути збережена. Рішення було ухвалено після конфлікту між президентом і урядом щодо представництва Чехії на саміті НАТО.

Більше від автора

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу

Кремль готує мобілізацію руками нових депутатів Думи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]