Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці

Четверо українських моряків, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, що був затриманий Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці у квітні, вже залишили територію Ірану і знаходяться у безпеці разом зі своїми родинами. Цю інформацію підтвердив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий. Він також зазначив, що українські влади підтримували контакт з моряками та їхніми родинами, а також з іншими відомствами для забезпечення повернення громадян додому. Наразі стан здоров’я моряків задовільний. Також нагадали про минулий випадок, коли українські моряки були звільнені з піратського полону у Сенегалі у грудні 2025 року.

Більше від автора

Прокляття з Нідерландів розкрило давньоєгипетський ритуал із демонами

У МАГАТЕ підтвердили інспекції в Ірані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]