Журналісти розповідають про життя військовослужбовців полку Скеля, яке вони порівнюють з умовами в таборах. За їхніми словами, у військових навчальних центрах полку панують жорстокі умови: замінований периметр, обмеження свободи руху, відвідування туалету лише групами під прицілом автоматів, постійні побої. Журналісти зафіксували 26 загиблих військовослужбовців за останні півроку, більшість з яких не пробули на службі й місяця. Офіційною причиною смерті найчастіше вказують “пневмонію”, але рідні загиблих стверджують, що були факти катувань та знущань. Військовий полк Скеля відзначається своїми бойовими здобутками, але часто критикується за велику кількість смертей серед військовослужбовців. У командуванні відкидають обвинувачення і готові співпрацювати з правоохоронними органами, але стверджують, що багато смертей пов’язані з хворобами та поганим станом здоров’я військовослужбовців.