Мер міста на Київщині отримав підозру

Мер міста на Київщині отримав підозру у зловживанні владою. Він підозрюється у тому, що організував схему заволодіння землею водного фонду через підставних осіб, а також розтраті бюджетних коштів на суму понад 75 мільйонів гривень. Прокуратура повідомила, що мер оформляв земельні ділянки у приватну власність, а потім легалізував їх шляхом укладення угод з третіми особами. Також встановлено, що він незаконно заволодів землями водного та лісового фонду, перенесуючи їх координати на більш цінні території. Крім того, мер підписав акти приймання виконаних робіт і перерахував підряднику бюджетні кошти без належної підстави. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про тримання мера під вартою та його відсторонення від посади. У ході слідства виявлено розмови, які можуть свідчити про підготовку схем незаконної приватизації земель та одержання неправомірної вигоди.

Більше від автора

Аліна Гросу назвала найнедооціненішого співака України

Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]