У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони “Південь” ЗС України заявили, що на Кінбурнській косі підняли український прапор після того, як сили оборони здійснили успішну операцію проти окупантів. В результаті потужного вогневого ураження ворожий військовий контингент був змушений відступити, а військовики почали евакуацію. Силам оборони Півдня вдалося прорвати оборонні лінії окупантів, і вони продовжують наводити порядок в районі. Також заявили, що їх танки незабаром дійдуть до міста Джанкоя. В експертній організації DeepState оцінили цей успіх у звільненні українських територій.