Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Російські війська здійснили напад на автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі 25 червня. В.о. міського голови Сум Артем Кобзар і голова ОВА Запоріжжя Іван Федоров повідомили про це. В результаті атаки у Запоріжжі виникла пожежа на одній з АЗС. Інформація про постраждалих поки не уточнюється. Федоров заявив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком російського нападу на АЗС.

Більше від автора

Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію

Чехія зазнала поразки від Мексики, Корея поступилася ПАР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]