Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Укренерго повідомило, що рано вранці в четвер у п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення через удари з боку Росії по об’єктах енергетичної інфраструктури. Зокрема, знеструмлення сталося в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Енергетики пояснюють збільшення споживання електроенергії на 3,7% у порівнянні з попереднім днем тим, що спекотна погода усюди в Україні змушує людей активно використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян перенести активне використання електроенергії на період, коли сонячні електростанції працюють найефективніше – з 10:00 до 16:00, і використовувати електроенергію ощадливо вечорами – з 18:00 до 22:00, уникати включення кількох потужних електроприладів одночасно.

Більше від автора

Гороскоп на 25 червня для всіх знаків Зодіаку

У США констатували небажання РФ закінчувати війну

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]