У четвер у частині районів Києва стали аварійні відключення електропостачання через технічні проблеми в енергосистемі, повідомило Укренерго. Зазначається, що через технологічне порушення було призупинено електропостачання для всіх категорій споживачів. Енергетики вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи, щоб якнайшвидше відновити пошкоджене обладнання. Після стабілізації ситуації обмеження будуть скасовані. Також було повідомлено про відключення електропостачання на лівому березі Києва та в інших районах столиці. Додатково, у п’яти регіонах України також сталися знеструмлення через російські атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури.