У Києві ввели екстрені відключення світла

У четвер, 25 червня, місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про часткове знеструмлення столиці України. На лівому березі Києва вже відбулися екстрені відключення електроенергії за командою Укренерго. Людей просять ощадливо використовувати електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі невідомо, що саме стало причиною відключень. На сайті компанії не зазначено, що відключення обмежені лише на лівому березі, тому можливі знеструмлення й на правому березі міста.

Більше від автора

Житель Полтавщини отримав довічне за зґвалтував і вбивство дитини

Дружина Юрія Ткача розкрила секрет схуднення на 30 кг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]