Тимчасовий чемпіон WBC у надважкій вазі, Агіт Кабаєл, висловив повагу до Олександра Усика за його рішення відмовитися від чемпіонських поясів. Кабаєл написав у своєму Instagram, що він вражений кар’єрою Усика і відчуває лише повагу до нього. Він також висловив подяку Усику за його внесок у світ боксу і побажав українському боксеру лише успіхів у майбутньому. Раніше бій між Усиком і Кабаєлом був запланований за вимогою WBC, але тепер цей поєдинок не відбудеться через рішення Усика.