Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з початку вторгнення від Росії вже повернули додому понад 9500 українців, які перебували в російському полоні. Тільки з початку поточного року вдалося звільнити 1596 українців. Нещодавно з полону було звільнено ще 160 українських військовослужбовців, більшість з яких були утримувані з 2022 року. Зеленський підкреслив, що Україна продовжує працювати над поверненням всіх своїх громадян з російської неволі і зазначив важливість підтримки та адаптації звільнених після повернення додому.