З початку війни на території України російські війська зазнали значних втрат. Загалом, за цей період було втрачено понад 1,3 мільйона осіб. Крім того, було знищено багато техніки, включаючи танки, броньовані машини, артилерійські системи, літаки та інше. Нещодавно українські сили звільнили більше території, ніж армія Росії за той же період. Також звітили про передачу до суду справи комбата через втрату 19 осіб під час шикування.