Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук вразила своїм виступом на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у Румунії. Вона здобула срібну медаль у багатоборстві, набравши 112.000 балів. Першою стала Дар’я Варфоломеєв з Німеччини, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія також успішно пройшла до всіх чотирьох фіналів окремих вправ. Її виступ у фіналах можна буде побачити у неділю, 28 червня.