У п’ятницю, 26 червня, в Україну повернулися батько та син, які були у полоні в Росії понад чотири роки. Вони обороняли Маріуполь і потрапили у полон у травні 2022 року. Сім’я зустріла їх у Хмельницькому. Жінка на ім’я Олеся Хомутко розповіла, що її чоловік і син служили у 23 загоні морської охорони міста та були важливими у боях за Маріуполь. Вони отримали нагороди від президента та звання за відвагу. Олеся Хомутко висловила неймовірне щастя через повернення рідних після довгих років очікування.