Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном

У матчі між Єгиптом та Іраном було нічийно, що дозволило єгиптянам пройти до 1/16 фіналу. Але перед наступним поєдинком проти Австралії єгиптянам загрожує відсутність трьох важливих гравців. Мохамед Салах відчув дискомфорт у стегні під час гри і був замінений. Додатково двоє захисників також постраждали: один відчув м’язовий дискомфорт, а інший отримав травму гомілки. Усі троє гравців потребують медичного обстеження, щоб визначити терміни їх відновлення. Тим часом, збірна Бельгії втрачає свого ключового гравця на початку плей-офф.

Більше від автора

На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій

Зеленський розкрив масштаби обстрілів за тиждень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]