СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Уряд України повідомив, що служба безпеки вдруге за червень атакувала російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає пальне до Москви. Ця станція є ключовим логістичним вузлом для перекачування нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів. Атака була здійснена безпілотниками СБУ, які влучили в технічні будівлі об’єкта, що спричинило детонацію. Ця дія була проведена в рамках 40-денної операції впливу на Росію, яку схвалив президент України Володимир Зеленський з метою закінчення війни. Попередня атака на цю станцію відбулася 10 червня.

Більше від автора

Британський важковаговик має намір поборотися за титули українця

Іспанія залишилася без ключового гравця перед початком плей-оф

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]