Іран та США підписали угоду про припинення вогню, але виникли суперечки між ними. Світова громадськість вразило те, що американські військові відповіли на удар іранського безпілотника ударом по Ірану. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що США дотрималися угоди про припинення вогню, але готові відповісти насильством у разі насильства з боку Ірану. Також варто відзначити, що президент США Дональд Трамп звинуватив Іран у порушенні умов угоди про припинення вогню.