США заявили про нові удари по цілях Ірану

Американські військові здійснили нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на напад на танкер в Ормузькій протоці. Центральне командування США (CENTCOM) повідомило, що після попередніх ударів у відповідь на атаку іранськими силами, Іран відмовився дотримуватися угоди про припинення вогню і запустив безпілотник-камікадзе, який атакував танкер Kiku. Американські військові здійснили удари по іранській військовій інфраструктурі, системам зв’язку, об’єктах протиповітряної оборони, складах безпілотників та засобах мінування.

Більше від автора

Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій

Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]